کلید واژه ها [ liugong oil filter for wheel loader ] همخوانی داشتن 484 محصولات.
فیلتر هوای لیفتراک CPCD30W روی قطعات یدکی موتور دیزل SP122171 4JG2
| دسته بندی: | فیلتر کنید |
|---|---|
| محل نصب: | موتور |
| کاربرد: | لیفتراک لیوگونگ CPCD30W CPCD35W |
40C0506 4CG2 قطعات یدکی موتور دیزل CPCD35W فیلتر هوا لیفتراک
| دسته بندی: | فیلتر کنید |
|---|---|
| محل نصب: | موتور |
| کاربرد: | لیفتراک لیوگونگ CPCD30W CPCD35W |
فیلتر 37C0632 برای بیل مکانیکی لیوگونگ CLG255C CLG927D CLG916D
| نام: | فیلتر کنید |
|---|---|
| نام تجاری: | LGMC |
| مدل: | 37C0632 |
فیلتر هوای بیل مکانیکی 40C0171 1109N-SET2 بیل مکانیکی Liugong CLG923 CLG925 CLG205C CLG225C
| اندازه: | 235.0 * 235.0 * 435.0 میلی متر |
|---|---|
| وزن: | 2.98 کیلوگرم |
| دسته بندی: | فیلتر کنید |
SP121244 فیلترهای ثانویه سوخت دیزل CPCD35W قطعات موتور لیفتراک
| دسته بندی: | فیلتر کنید |
|---|---|
| محل نصب: | موتور |
| کاربرد: | لیفتراک لیوگونگ CPCD30W CPCD35W |
فیلتر سوخت FF5052 / فیلتر سوخت موتور دیزل 3931063 53C0052
| دسته بندی: | فیلتر کنید |
|---|---|
| محل نصب: | موتور |
| کاربرد: | موتور دیزل لیوگونگ |
قطعات غلتکی لیوگونگ 11C0918 پمپ دنده ای
| دسته بندی: | قطعات یدکی Road Roller |
|---|---|
| محل نصب: | غلتک راهسازی |
| کاربرد: | غلتک جاده |
پمپ دنده ای 11C0014 Liugong CLG842 CLG856 لودر چرخ دنده پمپ هیدرولیک
| رنگ: | زرد |
|---|---|
| وزن خالص: | 40.52 کیلوگرم |
| SIZA (MM): | 500*320*220 |
قطعات غلتکی Liugong 06X0008 Spline شفت یک
| دسته بندی: | قطعات یدکی Road Roller |
|---|---|
| محل نصب: | غلتک راهسازی |
| کاربرد: | غلتک جاده |


