Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ liugong hydraulic pump spare parts ] eşleşme 214 Ürünler.
11K2012 dişli pompa; forklift için solak 6 diş 32ML
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Dişli pompası |
| Başvuru: | forklift CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
A498B-21000 Forklift için yakıt enjeksiyon pompası
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt enjeksiyon pompası |
| Başvuru: | forklift CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490B-2001 4QT72Z Forklift için yakıt enjeksiyon pompası
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt enjeksiyon pompası |
| Başvuru: | forklift CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490B-21000 4QTF451 Forklift için yakıt enjeksiyon pompası
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt enjeksiyon pompası |
| Başvuru: | forklift CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
882-2902-069 12C0220 Öncelik Valfi Liugong CLG835 CLG835II CLG842 CLG856 Tekerlekli Yükleyici Hidrolik Kontrol Valfi
| Renk: | SARI |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG835/CLG835II/CLG842/CLG856 |
| Tip: | Hidrolik sistem |
12C0385 Kontrol Vanası Liugong CLG835 CLG835II Lastikli Yükleyici Hidrolik Kontrol Vanası
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG835/CLG835II |
| Tip: | Hidrolik sistem |
12C0108 Vites Kontrol Vanası Liugong CLG835 CLG835II CLG835III Lastikli Yükleyici Hidrolik Kontrol Vanası
| Renk: | SARI |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG835/CLG835II/CLG835III |
| Tip: | Hidrolik sistem |
12C0685 Yön Valfi Liugong CLG835II CLG835III CLG835IV CLG842 IV CLG856 Tekerlekli Yükleyici Hidrolik Kontrol Vanası
| Renk: | SARI |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG835II/CLG835III/CLG835IV/CLG842 IV/CLG856 |
| Tip: | Hidrolik sistem |
12C0360 Fren Valfi Liugong CLG835II CLG842 CLG842II CLG856 CLG877 Lastik Tekerlekli Yükleyici Hidrolik Kontrol Vanası
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG835II/CLG842/CLG842II/CLG856/CLG877 |
| Tip: | Hidrolik sistem |
11C0700 Değişken Hızlı Pompa ZL50C CLG835 CLG855 CLG856 Şanzıman Tekerlekli Yükleyici
| Kategori: | Tekerlekli Yükleyici Yedek Parçaları |
|---|---|
| kurulum yeri: | hidrolik parça |
| Başvuru: | Ekskavatör |


