Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong clg835 gear pump ] mecz 37 produkty.
41A0076 WNATRZNE ZAŁÓWKI DO Ładowarki Kołowej LIUGONG CLG835H CLG835II CLG835HT3
| Nazwa: | narzędzia wewnętrzne |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 41A0076 |
12C0706 Zawór odciążający pilota, hydrauliczny zawór odciążający 6,38 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 6,38 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Zawór redukcyjny ciśnienia hydraulicznego Anti Rust 12C1691 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| Waga netto: | 2.13 KG |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
Nierdzewne 12C2511 Zawór redukcyjny ciśnienia wody Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Anti Rust 12C0166 Hydrauliczny zawór pilotowy Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |


