Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong flexible shaft spare part ] mecz 206 produkty.
30BH-511400 LIUGONG Pompa hamulcowa wózka widłowego HC2-3T z kubkiem
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
System skrzyni biegów wał przekładni mechanicznej 06 Mini ładowarka kołowa LAIGONG SYZG MINGYU LUYU LUGONG mała ładowarka kołowa
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obowiązujące modele: | 06 |
| Miejsce instalacji: | System transmisji |
Kołek gwintowany z wałem sworznia 06 Mini ładowarka kołowa LAIGONG SYZG MINGYU LUYU LUGONG Mała ładowarka kołowa
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obowiązujące modele: | 06 |
| Miejsce instalacji: | Wał sworznia |
Sworzeń wału przegubowego przegub 06 Mini ładowarka kołowa LAIGONG SYZG MINGYU LUYU LUGONG mała ładowarka kołowa
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obowiązujące modele: | 06 |
| Miejsce instalacji: | Tuleja wału sworznia |
80A0390 Części równiarki Mechaniczny pierścień uszczelniający wału ZF.0750111106
| Rodzaj: | Części zamienne do skrzyni biegów |
|---|---|
| Nazwa: | Uszczelnienie wału |
| Kolor: | Czarny |
1453-22011 YQX30-0018 Części zamienne do wózków widłowych Terminal śrubowy wał zębaty 11C
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
490B-01024A Gniazdo uszczelki olejowej LUGONG Części zamienne do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
XF250-22019 Łożysko wału głównego do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Łożysko wału głównego |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
YQX30-0018 Wał, zębnik końcowy do wózka widłowego kołowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Wał, zębnik końcowy |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
SP100201 Sprężyna cewki napinającej ZF.0732020088 Części zamienne do równiarek silnikowych
| Rodzaj: | Części zamienne do skrzyni biegów |
|---|---|
| Nazwa: | SPRĘŻYNA NAPINAJĄCA |
| Kolor: | Złoty |


