Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong forklift brake assembly ] mecz 83 produkty.
41C0337 Zespół hamulca lewego do wózka widłowego LIUGONG CPCD30 / CPCD35 (3T / 3.5T)
| Nazwa: | Zespół lewego hamulca |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 41C0337 |
30BH-511400 LIUGONG Pompa hamulcowa wózka widłowego HC2-3T z kubkiem
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
35B0205 ZESPÓŁ KIEROWNICY Do WÓZKA WIDŁOWEGO LIUGONG Serii A 1.5-1.8T Serii C 3-3.8T Serii CLG 5.0-7.5T
| Nazwa: | instrument |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 35B0205 |
35B0205 ZESPÓŁ KIEROWNICY Do WÓZKA WIDŁOWEGO LIUGONG Serii A 1.5-1.8T Serii C 3-3.8T Serii CLG 5.0-7.5T
| Nazwa: | instrument |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 35B0205 |
45K2001 Zespół manipulatora hamulca postojowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
10K2020 10C2154 Zespół siłownika przechyłu do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Zespół siłownika przechyłu |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
A300-530100-000 Zespół przewodu hamulcowego, lewy do wózka widłowego 3 ton
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Zespół przewodu hamulcowego, lewy |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
A300-530200-000 Zespół przewodu hamulcowego, prawy do wózka widłowego kołowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Zespół przewodu hamulcowego, prawy |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
24433-76000 Blu phanh do 3 tonowego wózka widłowego części zamienne do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
A300-740100-001 Przyrząd do wózka widłowego kołowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Zespół przyrządu |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |


