Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong forklift multi valve ] mecz 80 produkty.
490B-05102 Koło pierścieniowe A490 do wózka widłowego kołowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Koło pierścieniowe A490 |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
AV15x1060Li Pasek wentylatora do wózka widłowego kołowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Pasek wentylatora |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
A300-530100-000 Zespół przewodu hamulcowego, lewy do wózka widłowego 3 ton
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Zespół przewodu hamulcowego, lewy |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490BPG-82007 Koło zębate pompy hydraulicznej do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Koło zębate pompy hydraulicznej |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490BPG-16003 Obudowa rozrządu do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Obudowa przekładni rozrządu |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
OC11246-24603 Kabel, RH do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Kabel, RH |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
53K2005 filtr oleju części zamienne do wózków widłowych części do wózków widłowych
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Przełącznik lampy kierownicy |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
53K2004 Hydrauliczny filtr ssący części zamienne do wózków widłowych części do wózków widłowych
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Hydrauliczny filtr ssący |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
XR310-311000-001 Filtr powietrza do 3-tonowego wózka widłowego części zamienne do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
24433-76000G Blu phanhfor 3-tonowy wózek widłowy kołowy części zamienne do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |


