Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong gear pump for forklift ] mecz 92 produkty.
11K2012 Pompa biegów do LIUGONG Forlift CPCD30 / CPCD35 / CPCD38 LG2030G / CLG2035H / CLG2038H
| Nazwa: | Pompa zębata |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 11K2012 |
Pompa zębata 11K2012; leworęczny 6 zębów 32ML do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | pompa zębata |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
11K2042X1 Pompa biegów do ładowarki kołowej LIUGONG CPCD30 / CPCD30E CPC30 / CPC35
| Nazwa: | Pompa zębata |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 11K2042X1 |
11C0925 POMPA ZĘBATA do wózków widłowych Liugong serii CLG3-3.8T, serii E 2-2.5T
| Nazwa: | Pompa zębata |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 11C0925 |
490BPG-82007 Koło zębate pompy hydraulicznej do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Koło zębate pompy hydraulicznej |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490BPG-16003 Obudowa rozrządu do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Obudowa przekładni rozrządu |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
A498B-21000 Pompa wtryskowa do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | pompa wtryskowa paliwa |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490B-21001 4QT72Z Pompa wtryskowa do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | pompa wtryskowa paliwa |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490B-21000 4QTF451 Pompa wtryskowa do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | pompa wtryskowa paliwa |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
LGMC Bulldozer Excavator Cummins Skrzynia biegów / pompa zębata 4939587 Pompa olejowa
| Nazwa: | POMPA OLEJOWA |
|---|---|
| Model: | 4939587 |
| telefon służbowy: | +86-18276858173 |


