Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong o ring spare parts ] mecz 377 produkty.
34B1102 3-tonowy uchwyt do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
CPD15 LC15F 3-tonowa pompa hydrauliczna wózka widłowego 12K2046 102526
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
Uszczelka olejowa ze stali nierdzewnej do koparko-ładowarki SP110995
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Część NR.: | 134363 |
| Waga: | 0,5 kg |
Żółte malowanie Części silnika ładowarki kołowej Oryginalna wymiana zacisku hamulcowego
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obowiązujące modele: | 16 |
| Miejsce instalacji: | Układ hamulcowy |
SYZG Hydrauliczny zawór priorytetowy / hydrauliczny zawór hamulcowy
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obowiązujące modele: | 16 |
| Miejsce instalacji: | Układ hamulcowy |
Filtr oleju hydraulicznego koparko-ładowarki SP106280
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Nr części: | CA135859 |
| Waga: | 0,5 kg |


