Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong steering gear for forklift ] mecz 7 produkty.
LIUGONG 12K2029 12C7702 PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA Do Wózków Widłowych Seria A 4-5T Seria C 3-3.8T Seria A 4T
| Nazwa: | Sprzęt kierowniczy |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 12C7702 |
FXK-700-G00 Przełącznik lampy kierownicy do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Przełącznik lampy kierownicy |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
53K2005 filtr oleju części zamienne do wózków widłowych części do wózków widłowych
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Przełącznik lampy kierownicy |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
R960-224-000-kit Zestawy naprawcze cylindra kierownicy do kołowego wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Łożysko |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
SP152417 WAŁ KRZYŻAKOWY Do Ładowarki Kołowej LIUGONG CLG842Ⅱ 856T 848TEMTB Wózka Widłowego Serii CLG 12-16T
| Nazwa: | Wał krzyżowy |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | SP152417 |
13C0537 Akumulator do wózka widłowego LIUGONG LTH0735A Ładowarka kołowa CLG856H Spycharka LD20D
| Nazwa: | Akumulator |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 13C0537 |
12C1917 Zawór sterujący dla wózka widłowego LIUGONG E serii 3-3.8T serii A 2-2.5T serii A 3-3.8T
| Nazwa: | zawór sterujący |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 12C1917 |
1


