Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong wheel loader controller ] mecz 240 produkty.
12C0025X0Y20MPAP01 Zawór sterujący ładowarki, zawór regulacji ciśnienia hydraulicznego 66,00 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N/CLG856/CLG856II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
LIUGONG 11C3255 POMPA ZĘBATĄ do ładowarki kołowej CLG856HT3 ZL50CNT2 CLG56HⅡ
| Nazwa: | Pompa zębata |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 11C3255 |
LIUGONG 44C0292 ZAŁÓWKA STUROWNA Dla Ładowarki Kołowej CLG842 CLG835 CLG838
| Nazwa: | Sprzęt kierowniczy |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 44C0292 |
OEM 12C0016X0Y16MPA Hydrauliczny kierunkowy zawór sterujący Części zamienne do ładowarek kołowych
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| Waga netto: | 54,00 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL40BV |
Odporny na rdzę hydrauliczny zawór sterujący 12C2143 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporne na zużycie części przekładni do ładowarek kołowych Automatyczny zawór elektromagnetyczny zmiany biegów12C2363
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL30E, ZL40BV, ZL50C, CLG855, CLG855N, ZL50CN, CLG835, CLG835II, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
12C0019 Czarny hydrauliczny zawór zwrotny pilota Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N, ZL50CN, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856II, CLG862 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
LGMC 4,91 kg 12C0572 Zawór sterujący pilotem Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856 (CLG862) |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |


