Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong wheel loader hydraulic valve ] mecz 113 produkty.
OEM 12C0016X0Y16MPA Hydrauliczny kierunkowy zawór sterujący Części zamienne do ładowarek kołowych
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| Waga netto: | 54,00 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL40BV |
Odporny na rdzę hydrauliczny zawór sterujący 12C2143 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Nierdzewne 12C2511 Zawór redukcyjny ciśnienia wody Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporne na zużycie części przekładni do ładowarek kołowych Automatyczny zawór elektromagnetyczny zmiany biegów12C2363
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL30E, ZL40BV, ZL50C, CLG855, CLG855N, ZL50CN, CLG835, CLG835II, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
LGMC 4,91 kg 12C0572 Zawór sterujący pilotem Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856 (CLG862) |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
53C0302 FILTR HYDRAULICZNY Do ładowarki kołowej Liugong CLG856H 856T CLGF330
| Nazwa: | Filtr hydrauliczny |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 53C0302 |
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
| Nazwa: | Zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Model: | 0501315338B |
| telefon służbowy: | +86-18276858173 |
części zamienne do ładowarek lgmc zf elektronicznie sterowany przełącznik 0501313375 elektrozawór
| Nazwa: | Zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Model: | 0501313375 |
| telefon służbowy: | +86-18276858173 |


