Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong wheel loader pilot valve ] mecz 61 produkty.
4,41 kg 12C0013Y12MPA Zawór sterujący kierunkiem Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL50C, CLG855N, ZL50CN, |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Części zamienne do ładowarek kołowych LGMC Zawór pilotowy z pojedynczym uchwytem 88A0888
| nazwa: | Uchwyt |
|---|---|
| Model: | 88A0888 |
| telefon służbowy: | +86-18276858173 |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Odporny na rdzę hydrauliczny zawór sterujący 12C2143 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
SP151745 zawór magnetyczny do wyładowania płomienia dla koparki Liugong CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 Filtr koparki
| Kategoria: | Filtr |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Silnik |
| Zastosowanie: | Koparka Liugong CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 |
CLG856 Liugong Loader Parts 13C0218 06-463-432 Układ hamulcowy zaworu ładowania
| Kategoria: | clg856 Części zamienne do ładowarek kołowych |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Układ hamulcowy |
| Aplikacja: | Ładowarka kołowa |
53C0082 Element filtra pilotażowego 0030D010BN3HC do koparki Liugong CLG907 Filtr koparki
| Kategoria: | Filtr |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Silnik |
| Aplikacja: | Koparka Liugong CLG907 |
CLG936D Części zamienne do silników Diesla 53C0265 Hydrauliczny element filtrujący pilota
| Kategoria: | Filtr |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Silnik |
| Aplikacja: | Koparka Liugong CLG936D |
12C0706 Zawór odciążający pilota, hydrauliczny zawór odciążający 6,38 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 6,38 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |


