Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong zl50cn gear pump ] mecz 20 produkty.
11C0700 Pompa o zmiennej prędkości ZL50C CLG835 CLG855 CLG856 Przekładnia ładowarka kołowa
| Kategoria: | Części zamienne do ładowarek kołowych |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | część hydrauliczna |
| Aplikacja: | Ładowarka kołowa |
12C5601 Ręczny zawór sterujący dla koparki Liugong 9027FZTS CLG927E CLG920D
| Nazwa: | Główny zawór odciągający |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 12C5601 |
13C1124 Akumulator do ładowarki kołowej Liugong CLG835 RoadRoller 6626FE CLG6633E WEICHAIIII
| Nazwa: | Akumulator |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 13C1124 |
11C0015P01 Części zamienne do ładowarek kołowych
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga netto: | 38,00 KG |
| SIZA(MM): | 210* 190* 300 |
12C0385 Sterowanie urządzeniem widłowym zaworu CLG835 CLG835II Ładowarka kołowa
| Kategoria: | CLG835 CLG835II Ładowarka kołowa |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | część hydrauliczna |
| Aplikacja: | urządzenie widełkowe |
Anti Rust 12C0166 Hydrauliczny zawór pilotowy Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Nierdzewne 12C2511 Zawór redukcyjny ciśnienia wody Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
12C0706 Zawór odciążający pilota, hydrauliczny zawór odciążający 6,38 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 6,38 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |


