Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong zl50cn unload valve ] mecz 11 produkty.
12C1590 Zawór rozładunkowy do ładowarki kołowej LIUGONG ZL50CN / CLG856H / 855N / 850H CLG842
| Nazwa: | ZAWÓR ROZŁADUJĄCY |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 12C1590 |
12C0706 Zawór odciążający pilota, hydrauliczny zawór odciążający 6,38 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 6,38 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
12C0028 Reliify Valve Liugong CLG855N ZL50CN CLG856 CLG856II Hydrauliczny zawór sterujący ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ NA MASZYNY TYPU: | CLG855N, ZL50CN, CLG856, CLG856II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
12C0019 Czarny hydrauliczny zawór zwrotny pilota Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N, ZL50CN, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856II, CLG862 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
12C2394Y12MPA Zawór wzmacniający przepływ Liugong ZL50C ZL50CN Hydrauliczny zawór sterujący ładowarki kołowej
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| APLIKUJ NA MASZYNY TYPU: | ZL50C/ZL50CN |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
12C0025X0Y20MPAP01 Zawór sterujący ładowarki, zawór regulacji ciśnienia hydraulicznego 66,00 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N/CLG856/CLG856II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Anti Corrosion SP128218 Zawór nadmiarowy Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N/CLG856/CLG856II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
12C0385 Sterowanie urządzeniem widłowym zaworu CLG835 CLG835II Ładowarka kołowa
| Kategoria: | CLG835 CLG835II Ładowarka kołowa |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | część hydrauliczna |
| Aplikacja: | urządzenie widełkowe |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |


