Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ original wheel loader spare parts ] mecz 831 produkty.
6WG180 zawór sterujący zawór sterujący dla koparki Liugong CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 Filtr koparki
| Kategoria: | Filtr |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Silnik |
| Zastosowanie: | Koparka Liugong CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 |
16Y-15-00061 Wał wyjściowy Spychacz Komatsu
| Kategoria: | Spychacz |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Buldożer budowlany |
| Aplikacja: | Wał wyjściowy |
SP100214 ZF.0734309412 Pierścień blokujący kasety Elementy równiarki silnikowej
| Rodzaj: | Części zamienne do skrzyni biegów |
|---|---|
| Nazwa: | Pierścień kasety |
| Kolor: | Czarny |
56A0678 Uszczelki pierścienia zapasowego, zapasowy pierścień O ZF.0734317197
| Rodzaj: | Części zamienne do skrzyni biegów |
|---|---|
| Nazwa: | PIERŚCIEŃ ZAPASOWY |
| Kolor: | Czarny |
LGMC 3907177 Pierścień prostokątny Pieczęć Cylinder Liner Water Ring
| nazwisko: | Prostokątna uszczelka pierścieniowa |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 3907177 |
Odporny na zużycie hydrauliczny zawór sterujący 12C0490 ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Masa netto: | 49,80 kg |
| ROZMIAR (MM): | 380* 380* 220 |
12C0706 Zawór odciążający pilota, hydrauliczny zawór odciążający 6,38 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 6,38 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
Hydrauliczny zawór priorytetowy OEM, zawór sterujący priorytetem przepływu 12C1083
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga netto: | 5,37 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
LGMC 12C3695 Hydrauliczny zawór sterujący przepływem ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856H |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
12C0001 Zawór elektromagnetyczny zmiany biegów, zawór elektromagnetyczny skrzyni biegów hydraulicznych
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL30E/ZL40BV/ZL50C/CLG855/CLG835/CLG835II/CLG842/CLG842II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |


