Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wheel loader spare parts ] mecz 1114 produkty.
56A0678 Uszczelki pierścienia zapasowego, zapasowy pierścień O ZF.0734317197
| Rodzaj: | Części zamienne do skrzyni biegów |
|---|---|
| Nazwa: | PIERŚCIEŃ ZAPASOWY |
| Kolor: | Czarny |
56A0702 Części z zewnętrznym pierścieniem ustalającym silnika równiarki ZF.0630501219
| Rodzaj: | Części zamienne do skrzyni biegów |
|---|---|
| Nazwa: | Pierścień ustalający |
| Kolor: | Czarny |
21B0099 ZF.0735455314 Części do równiarek Łożysko wałeczkowe
| Rodzaj: | Części zamienne do skrzyni biegów |
|---|---|
| Nazwa: | ŁOŻYSKO.CYKLOWE |
| Kolor: | Czarny |
SP248357 ELEMENT FILTRA POWIETRZA Do koparki LIUGONG CLG9055E / 906E / 907E Silnik CLG906F / 9075F / 908E
| Nazwa: | Element filtra powietrza |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | SP248357 |
Zgaszacz 5301701 Części silnika Cummins Pompa paliwowa Zawór magnetyczny
| nazwisko: | Zawór elektromagnetyczny pompy paliwa |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 5301701 |
LGMC 3907177 Pierścień prostokątny Pieczęć Cylinder Liner Water Ring
| nazwisko: | Prostokątna uszczelka pierścieniowa |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 3907177 |
Odporny na zużycie hydrauliczny zawór sterujący 12C0490 ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Masa netto: | 49,80 kg |
| ROZMIAR (MM): | 380* 380* 220 |
12C0706 Zawór odciążający pilota, hydrauliczny zawór odciążający 6,38 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 6,38 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
Hydrauliczny zawór priorytetowy OEM, zawór sterujący priorytetem przepływu 12C1083
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga netto: | 5,37 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
LGMC 12C3695 Hydrauliczny zawór sterujący przepływem ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856H |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |


