Wszystkie produkty
YQX30-0900 Spiralna przekładnia stożkowa do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Zespół przekładni stożkowej spiralnej |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
16Y-15-00009 Sprzęgło części spychacza do Y320 TY220 TY160
| Kategoria: | Spychacz |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Buldożer budowlany |
| Aplikacja: | Części zamienne do spychacza |
Części buldożera 16y-15-00065 pokrywa skrzyni biegów pokrywa części spychacza do B230 B230 B160
| Kategoria: | Spychacz |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Buldożer budowlany |
| Aplikacja: | Części zamienne do spychacza |
490BPG-16003 Obudowa rozrządu do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Obudowa przekładni rozrządu |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490BPG-82007 Koło zębate pompy hydraulicznej do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Koło zębate pompy hydraulicznej |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
16Y-75-23006 pokrywa części spychacza najbardziej kompletne
| Kategoria: | Spychacz |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Buldożer budowlany |
| Aplikacja: | Części zamienne do spychacza |
16Y-15-00006 Rząd części do spychaczy planetarnych SEM818D SEM816D SEM822D
| Kategoria: | Spychacz |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Buldożer budowlany |
| Aplikacja: | Części zamienne do spychacza |
DCA490BPG Pokrywa zaworów do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Pokrywa zaworów |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
490B-21000 4QTF451 Pompa wtryskowa do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | pompa wtryskowa paliwa |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
16Y-15-00026 Części spycharki tłokowej SEM818D SEM816D SEM822D
| Kategoria: | Spychacz |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Buldożer budowlany |
| Aplikacja: | Części zamienne do spychacza |


