Wszystkie produkty
Odporne na zużycie 13C0004 Hydrauliczny zawór hamulca Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL30E, ZL40BV, ZL50C, CLG855, CLG855N, ZL50CN, CLG835, CLG835II, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856IIC |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Nierdzewne 12C2511 Zawór redukcyjny ciśnienia wody Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Anti Rust 12C0166 Hydrauliczny zawór pilotowy Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
LGMC 12C3695 Hydrauliczny zawór sterujący przepływem ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856H |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Zawór redukcyjny ciśnienia hydraulicznego Anti Rust 12C1691 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| Waga netto: | 2.13 KG |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
Hydrauliczny zawór priorytetowy OEM, zawór sterujący priorytetem przepływu 12C1083
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga netto: | 5,37 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
12C0706 Zawór odciążający pilota, hydrauliczny zawór odciążający 6,38 kg
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 6,38 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
12C0019 Czarny hydrauliczny zawór zwrotny pilota Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N, ZL50CN, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856II, CLG862 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |


