Wszystkie produkty
ZC-HK304030-SD Części zamienne do wózków widłowych Łożysko igiełkowe 304030
| Nazwa: | Łożysko igiełkowe |
|---|---|
| Model: | 304030 |
| Gwarancja: | 3 miesiące |
CPCD35 Części zamienne do wózków widłowych Cylinder Assy Blu Phanh 25783-71250G
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
Antykorozyjne części zamienne do wózków widłowych 13453-10402JM Tarcza dociskowa sprzęgła
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
CPD25 LC30F 3 Ton Łożyska masztu do wózków widłowych 32208 Odporność na korozję
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
CPD15 CPD20 Części zamienne do wózków widłowych Igła łożyska 324032 94332
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
23457-52221 Filtr oleju ssącego Części zamienne do wózków widłowych Długa żywotność
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
23457-52221 Elementy wózka widłowego Filtr ssący oleju Odporność na zużycie
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
Akcesoria do wózków widłowych trzytonowych 22373-72041-L Blu Phanh
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
22373-72041-L Części zamienne do wózków widłowych Zespół pompy hamulcowej Blu Phanh
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
Części przekładni do ładowarki kołowej maszyn budowlanych 4474305356 Półwałek
| nazwa: | przekładnia stożkowa |
|---|---|
| Model: | 4474305356 |
| telefon służbowy: | +86-18276858173 |


