Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hydraulic control valve for excavator ] eşleşme 77 Ürünler.
936E Ekskavatör Yedek Parçaları Motor Yağı Basınç Şalteri 30B0632
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 910E 922E 925E 930E 936E |
945E Ekskavatör Yedek Parçaları 30B0738 Yağ Deposu Seviye Sensörü
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 945E |
904 904D Liugong Ekskavatör Yedek Parçaları 30B0316 Su Sıcaklık Sensörü
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Su Sıcaklık Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 904 904D |
915C 915D Liugong Ekskavatör Parçaları 37B0780 Servo Motor Aktüatörü
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Aktüatör Kontrolörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 915C 915D 205 225 |
Liugong 904 Ekskavatör Yedek Parçaları 30B0250 Yakıt Deposu Seviye Sensörü
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 904 |
SP239644 LIUGONG Tekerlekli yükleyici için Pilot Valf CLG856H / 856HE / 856T CLG886H / 890H
| İsim: | Pilot valf |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | SP239644 |
12C0037 Liugong tekerlek yükleyici yedek parçası için kombinasyon valfi
| İsim: | Ana yardım valfi |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | 12C0037 |
53C0302 Liugong tekerlekli yükleyici CLG856H 856T CLGF330 için hidrolik filtre
| İsim: | Hidrolik filtre |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | 53C0302 |
13C0026 Liugong Tekerlekli Yükleyici CLG830G CLG853 CLG820C için Kombine Valf
| İsim: | Kombinasyon valfi |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | 13C0026 |
SP103310 LIUGONG Tekerlekli Yükleyici CLG816 / 816C / 818 CLG820 ZL16 / ZL18 / ZL20 için Değişken Hızlı Pompa
| İsim: | Değişken Hızlı Pompa |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | SP103310 |


