Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ wheel loader spare parts ] eşleşme 1211 Ürünler.
Siyah Tekerlekli Yükleyici yedek parçaları Çeşitli Boyutlar Çeşitli Model Ağır ekipman bakımı ve onarımı için dayanıklı bileşenler
| Application: | Wheel Loader |
|---|---|
| Size: | Various Sizes |
| Name: | Gear Pump |
LIUGONG 11D1309 Tekerlekli yükleyici yedek parçası için PINS
| İsim: | Pimler |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | 11D1309 |
LIUGONG 40A0198 Tekerlekli yükleyici yedek parçası için asansör dişli
| İsim: | Şaft Dişlisi |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | 40A0198 |
LGMC 12C0662 Hidrolik Pompa Kontrol Vanası Lastikli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | Siyah ve Gümüş |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 0.80kg |
| TİP MAKİNA İÇİN BAŞVUR: | CLG835 |
11C0015P01 Lastikli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| Net ağırlık: | 38,00 KG |
| BOYUT(MM): | 210* 190* 300 |
11C0043P01 Lastikli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| Net ağırlık: | 37,90 kg |
| BOYUT(MM): | 210* 190* 300 |
Anti Rust 12C1691 Hidrolik Basınç Düşürücü Valf Lastikli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | SARI |
|---|---|
| Net ağırlık: | 2.13kg |
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG835 |
Anti Rust 12C0166 Hidrolik Pilot Valf Lastikli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG888 |
| Tip: | Hidrolik sistem |
CJ-15C 13C0025 Fren Oranlama Valfi Lastikli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | gri |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | ZL40BV/ZL50C/ZL50CN/CLG835/CLG842/CLG842II/CLG856/CLG856II/CLG835II/CLG862 |
| Tip: | Hidrolik sistem |
Paslanmaz 12C0011Y20MPA Hidrolik Emniyet Tahliye Valfi Tekerlekli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | ZL50C、CLG855、CLG855N、ZL50CN |
| Tip: | Hidrolik sistem |


