Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong gear pump spare part ] mecz 212 produkty.
11W0014 pompa biegów dla koparki Liugong CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 Filtr koparki
| Kategoria: | Filtr |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Silnik |
| Zastosowanie: | Koparka Liugong CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 |
100X125X12 Liugong Części zamienne Uszczelka olejowa do wózków widłowych 3 miesiące gwarancji
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
SP112150 pompa biegów 0501214611 Liugong Excavator CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 Excavator Filter
| Kategoria: | Filtr |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Silnik |
| Zastosowanie: | Koparka Liugong CLG920 CLG922 CLG923 CLG925 |
Nierdzewne 12C2511 Zawór redukcyjny ciśnienia wody Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
LGMC 4,91 kg 12C0572 Zawór sterujący pilotem Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856 (CLG862) |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
3619128336T 12C1196X0 Zawór kombinowany Liugong CLG835 CLG835II Hydrauliczny zawór sterujący ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835/CLG835II |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Zawór redukcyjny ciśnienia hydraulicznego Anti Rust 12C1691 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| Waga netto: | 2.13 KG |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835 |
490B-01024A Gniazdo uszczelki olejowej LUGONG Części zamienne do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |
OEM CLG855 LiuGong Części zamienne 30A2047 Rura kanalizacyjna
| Nazwa: | 30A2047-rura kanalizacyjna |
|---|---|
| Model: | CLG856/CLG835/CLG922/CLG855/CLG925/CLG933/CLG418/CLG612 |
| Gwarancja: | 3 miesiące |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |


