Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong hydraulic gear pump ] mecz 199 produkty.
3lCX6800401 Pompa główna do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Główny cylinder |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
CLG842III CLG842 IV Części silnika ładowarki kołowej 12C1590 Zawór rozładowujący
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG842III/CLG842 IV |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Nierdzewne 12C2511 Zawór redukcyjny ciśnienia wody Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
LGMC 4,91 kg 12C0572 Zawór sterujący pilotem Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856 (CLG862) |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
10D1539 Części skrzyni biegów Rury ZF do ładowarek kołowych Części zamienne
| Kategoria: | Części zamienne do ładowarek kołowych |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | Część hydrauliczna |
| Zastosowanie: | Ładowarka kołowa |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
CLG862 CLG877 CLG888 Części silnika ładowarki kołowej 13C0218 Zawór ładujący
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG835II/CLG835III/CLG835IV/CLG842II/CLG842 IV/CLG856/CLG856II/CLG862/CLG877/CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
10K2020 10C2154 Zespół siłownika przechyłu do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Zespół siłownika przechyłu |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
JK406C-G00 Włącznik do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Włącz przełącznik |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
GBT 278-1989 6302-2Z Łożysko do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Łożysko |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |


