Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong hydraulic gear pump ] mecz 198 produkty.
11C0009 Pompa zębata do części zamiennych do ładowarek kołowych
| Kategoria: | Części zamienne do ładowarek kołowych |
|---|---|
| Miejsce instalacji: | część hydrauliczna |
| Aplikacja: | Ładowarka kołowa |
11C0041 CBGJ2050 Pompa biegówki o zmiennej prędkości dla ładowarki kołowej LIUGONG CLG856、CLG850H、ZL50CN、CLG842H
| Nazwa: | pompa zębata o zmiennej prędkości |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 11C0041 |
System hydrauliczny 35 Sprzęgło pompowe Spline Leworęczny 06 Mini Ładowarka kołowa LAIGONG SYZG MINGYU LUYU LUGONG Mała Ładowarka kołowa
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Obowiązujące modele: | 06 |
| Miejsce instalacji: | System hydrauliczny |
Pompa zębata 11K2012; leworęczny 6 zębów 32ML do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | pompa zębata |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
części do silników wysokoprężnych pompa paliwowa pompa oleju hydraulicznego 0501004171 pompa oleju
| Nazwa: | POMPA OLEJOWA |
|---|---|
| Model: | 0501004171 |
| telefon służbowy: | +86-18276858173 |
11C0043P01 Części zamienne do ładowarek kołowych
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga netto: | 37,90 kg |
| SIZA(MM): | 210* 190* 300 |
12C0026 Zawór nadmiarowy Liugong ZL50CN Hydrauliczny zawór sterujący ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL50CN |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
490BPG-82007 Koło zębate pompy hydraulicznej do wózka widłowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Koło zębate pompy hydraulicznej |
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
Układ hydrauliczny Przekładnia kierownicza 06 Mini ładowarka kołowa LAIGONG LUQING SYZG MINGYU LUYU LUGONG Mała ładowarka kołowa
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obowiązujące modele: | 06 |
| Miejsce instalacji: | System hydrauliczny |
11C0340 POMPA ZMIANY BIEGÓW Do Ładowarki LIUGONG CLG835Ⅲ CLG835Ⅱ
| Nazwa: | Pompa zmiany biegów |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 11C0340 |


