Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong spare parts ] mecz 1365 produkty.
35C0087 WYJADEK KOŁA STUROWANIA dla ładowarki kołowej LIUGONG CLG835 ZL30E Grader CLG425II
| Nazwa: | instrument |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 35C0087 |
OEM 12C0016X0Y16MPA Hydrauliczny kierunkowy zawór sterujący Części zamienne do ładowarek kołowych
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| Waga netto: | 54,00 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL40BV |
Odporny na rdzę hydrauliczny zawór sterujący 12C2143 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporne na rdzę 12C2146 Zawór zwalniający bezpieczeństwa Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,22 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Odporny na korozję hydrauliczny zawór bezpieczeństwa 12C2755 Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga netto: | 0,29 kg |
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N |
Nierdzewne 12C2511 Zawór redukcyjny ciśnienia wody Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | ŻÓŁTY |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG888 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
Odporne na zużycie 13C0004 Hydrauliczny zawór hamulca Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | ZL30E, ZL40BV, ZL50C, CLG855, CLG855N, ZL50CN, CLG835, CLG835II, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856IIC |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
12C0019 Czarny hydrauliczny zawór zwrotny pilota Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG855N, ZL50CN, CLG842, CLG842II, CLG856, CLG856II, CLG862 |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
LGMC 4,91 kg 12C0572 Zawór sterujący pilotem Części zamienne do ładowarki kołowej
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| APLIKUJ DO MASZYN TYPU: | CLG856 (CLG862) |
| Rodzaj: | System hydrauliczny |
30BH-511400 LIUGONG Pompa hamulcowa wózka widłowego HC2-3T z kubkiem
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | wózek widłowy CPC(D)25,CPD15,LC15F,CPC(D)30 |
| Miejsce instalacji: | Wózek widłowy |


