Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ liugong zl50cn gear pump ] eşleşme 20 Ürünler.
11C0191 Tekerlekli Yükleyici Liugong Parçaları Hidrolik Dişli Pompa Grupları
| ESKİ NUMARA: | 11C0191 |
|---|---|
| Net Ağırlık: | 43,94 kg |
| Adı: | Dişli pompası |
11C0014 Dişli Pompa Liugong CLG842 CLG856 Lastikli Yükleyici Hidrolik Dişli Pompa
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Net Ağırlık: | 40.52 kg |
| BOYUT(MM): | 500* 320* 220 |
11C0015 LIUGONG tekerlekli yükleyici CLG856/855N/856H ZL50C ZL50CN için dişli pompası
| İsim: | Dişli pompa |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | 11C0015 |
11C0318 360-G135 367PP6G Permco Dişli Pompa Clg862 Lastikli Yükleyici
| Kategori: | Tekerlekli Yükleyici Yedek Parçaları |
|---|---|
| kurulum yeri: | hidrolik parça |
| Başvuru: | Ekskavatör |
12C0026 Tahliye Valfi Liugong ZL50CN Lastikli Yükleyici Hidrolik Kontrol Vanası
| Renk: | SARI |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | ZL50CN |
| Tip: | Hidrolik sistem |
11C1170 Kanatlı Pompa Liugong CLG888 Lastikli Yükleyici Hidrolik Dişli Pompası
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| TİP MAKİNA İÇİN BAŞVUR: | CLG888 |
| Türü: | Hidrolik sistem |
11C0045P01 Dişli Pompa Liugong CLG855 Lastikli Yükleyici Hidrolik Dişli Pompası
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| Net Ağırlık: | 36.00 kg |
| BOYUT(MM): | 250* 180*285 |
11C0043P01 Lastikli Yükleyici Yedek Parçaları
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| Net ağırlık: | 37,90 kg |
| BOYUT(MM): | 210* 190* 300 |


