Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong excavator control valve ] mecz 61 produkty.
46C8427 Zawór rozszerzający OEM Liugong Accessories Warm Risk Control Valve
| nazwisko: | Zawór rozprężny |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 46C8427 |
XKBF-00094 Główny zawór awaryjny LGMC Wyrób Wyrób Wyrobów Wyrobów Wyrobów Wyrobów Wyrobów
| Nazwa: | Główny zawór odciągający |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | XKBF-00094 |
Liugong 12C0169 WALWAL PILOT NOGOWISCY dla części zamiennej koparki
| Nazwa: | Zawór nożny |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 12C0169 |
Oryginalne części zamienne do koparek Gubernator zaworu regulującego ciśnienie 37B1337
| nazwa: | Kontroler |
|---|---|
| Marka: | LIUGONG |
| Model: | 37B1337 |
13C0026 Zawór kombinowany do ładowarki kołowej Liugong CLG830G CLG853 CLG820C
| Nazwa: | Zawór kombinowany |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Model: | 13C0026 |
34B1072 908D Czujnik ciśnienia oleju w silniku koparki
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Czujnik ciśnienia oleju |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 922E 908D 908C |
Liugong 904D Części zamienne do koparek 30B0622 Czujnik poziomu paliwa w zbiorniku
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | czujnik paliwa |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 904D |
30B0010 Części zamienne do koparek Liugong Czujnik temperatury oleju hydraulicznego
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | czujnik temperatury oleju hydraulicznego |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 200-3 220 230 |
Części zamienne do koparek 920C 37B0800 Kontroler sprzętu ciężkiego
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | kontroler |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 920C 920D 922LC 922D 923C 923D 925LC 925D |
37B0326 Siłownik silnika elektrycznego 907 908C 908D Części zamienne do koparki
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Sterownik siłownika |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 907 908C 908D |


