Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ liugong clg835 gear pump ] eşleşme 37 Ürünler.
11C0191 Tekerlekli Yükleyici Liugong Parçaları Hidrolik Dişli Pompa Grupları
| ESKİ NUMARA: | 11C0191 |
|---|---|
| Net Ağırlık: | 43,94 kg |
| Adı: | Dişli pompası |
11C3255 LiuGong yedek parçalar dişli pompası
| Adı: | 11C3255-dönüşüm pompası |
|---|---|
| Model: | CLG856/CLG835/CLG922/CLG855/CLG925/CLG933/CLG418/CLG612 |
| Garanti: | 3 ay |
11C0014 Dişli Pompa Liugong CLG842 CLG856 Lastikli Yükleyici Hidrolik Dişli Pompa
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Net Ağırlık: | 40.52 kg |
| BOYUT(MM): | 500* 320* 220 |
11C0191 DİŞLİ POMPA LiuGong Lastik Tekerlekli Yükleyici CLG835 CLG862 ZL50CNX için
| İsim: | Dişli pompa |
|---|---|
| Marka: | LGMC |
| Modeli: | 11C0191 |
11C0318 360-G135 367PP6G Permco Dişli Pompa Clg862 Lastikli Yükleyici
| Kategori: | Tekerlekli Yükleyici Yedek Parçaları |
|---|---|
| kurulum yeri: | hidrolik parça |
| Başvuru: | Ekskavatör |
11C0045P01 Dişli Pompa Liugong CLG855 Lastikli Yükleyici Hidrolik Dişli Pompası
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| Net Ağırlık: | 36.00 kg |
| BOYUT(MM): | 250* 180*285 |
11C1170 Kanatlı Pompa Liugong CLG888 Lastikli Yükleyici Hidrolik Dişli Pompası
| Renk: | Mavi |
|---|---|
| TİP MAKİNA İÇİN BAŞVUR: | CLG888 |
| Türü: | Hidrolik sistem |
VG35-2-WL001 12C1193 Kontrol Vanası Liugong CLG835 CLG835II Lastikli Yükleyici Hidrolik Kontrol Vanası
| Renk: | SARI |
|---|---|
| TİP MAKİNE İÇİN BAŞVURUN: | CLG835/CLG835II |
| Tip: | Hidrolik sistem |


