Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ liugong sensor spare part ] eşleşme 126 Ürünler.
945E Ekskavatör Yedek Parçaları 30B0738 Yağ Deposu Seviye Sensörü
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 945E |
30B0409 Su Sıcaklık Sensörü 906CII Ağır Makine Yedek Parçaları
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Su Sıcaklık Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 906CII 906D 9065D 906C 907D 909D |
30B0496 Su Sıcaklık Sensörü 925E 945E 915E Hafriyat Yedek Parçaları
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Su Sıcaklık Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 910E 915E 922E 925E 930E 936E 945E |
30B0496 Hidrolik Yağ Sıcaklık Anahtarı 910E 936E 945E Ekskavatör Yedek Parçaları
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | hidrolik yağ sıcaklık sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 910E 915E 922E 925E 930E 936E 945E |
936LC 936E 945E Ekskavatör Yedek Parçaları 30B0232 Şanzıman Hız Sensörü
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Hız sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 933D 935C 936LC 936D 939DH 915E 922E 925E 930E 936E 945E |
37B1581 Ekskavatör Kontrol Cihazı 927D Liugong Yedek Parçaları
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | kontrolör |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 927D |
Ekskavatör 30B0488 Yağ Basınç Sensörü Anahtarı
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yağ Basıncı Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 927D 933D 916D |
927D 915C 939DH Ekskavatör Yedek Parçaları 37B1403 Lineer Aktüatör Kontrol Cihazı
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Aktüatör Kontrolörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 927D 915C 915D 916D 935C 936LC 936D 939DH |
26B0025 LiuGong yedek parçalar Yastık top rulmanı
| Adı: | 26B0025 Yastık top rulmanı |
|---|---|
| Model: | CLG856/CLG835/CLG922/CLG855/CLG925/CLG933/CLG418/CLG612 |
| Garanti: | 3 ay |
915D Ekskavatör Yedek Parçaları 08C5747 Mikro Anahtar Kablo Demeti
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | kablo demeti |
| Başvuru: | Liugong ekskavatör 915C 915D 916D |


