Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ liugong sensor spare part ] eşleşme 126 Ürünler.
35B0148 Ekskavatör Monitör 935C Ağır Ekipman Yedek Parçaları
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Enstrüman Monitörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 915C 915D 935C 936LC 936D 939DH |
933D 935C 936LC 936D 939DH Ekskavatör Yedek Parçaları 37B1085 Denetleyici
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | kontrolör |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 933D 935C 936LC 936D 939DH |
920C 920D 922LC Ekskavatör Yedek Parçaları 37B1210 Ekskavatör Kontrol Cihazı
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | kontrolör |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 920C 920D 922LC 922D 923C 923D 925LC 925D |
935C 936LC 939DH Ekskavatör Yedek Parçaları Aktüatör Kontrolü 37B1580
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | aktüatör |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 935C 936LC 936D 939DH |
906CII 906D Ekskavatör Yedek Parçaları Silecek Motoru Kontrol Cihazı 37B1004
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Silecek Denetleyicisi |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 906CII 906D 9065D |
34B1072 908D Ekskavatör Motor Yağı Basınç Sensörü
| Net ağırlığı: | 0.1 kg |
|---|---|
| Dağıtım grubu: | Yağ Basıncı Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 922E 908D 908C |
30B0556 908DN Yağ Tankı Seviye Sensörü Ağır Ekipman Yedek Parçaları
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Yakıt Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 908DN 908DS 909D |
30B0260 Su Sıcaklık Sensörü 908C 908D Ağır Ekipman Yedek Parçaları
| Net ağırlık: | 0.1 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Su Sıcaklık Sensörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 907 908C 908D 200-3 220 230 |
41C0177 LiuGong yedek parçalar Ön tahrik ocağı ve destek montajı
| Adı: | 41C0177-Ön tahrik ocağı ve destek montajı |
|---|---|
| Model: | CLG856/CLG835/CLG922/CLG855/CLG925/CLG933/CLG418/CLG612 |
| Garanti: | 3 ay |
915C 915D Liugong Ekskavatör Parçaları 37B0780 Servo Motor Aktüatörü
| Net ağırlık: | 0,5 kg |
|---|---|
| dağıtım grubu: | Aktüatör Kontrolörü |
| Başvuru: | Liugong Ekskavatör 915C 915D 205 225 |


