Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong sensor spare part ] mecz 126 produkty.
945E Części zamienne do koparek 30B0738 Czujnik poziomu oleju w zbiorniku
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | czujnik paliwa |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 945E |
30B0409 Czujnik temperatury wody 906CII Części zamienne do ciężkich maszyn
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Czujnik temperatury wody |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 906CII 906D 9065D 906C 907D 909D |
30B0496 Czujnik temperatury wody 925E 945E 915E Części zamienne do robót ziemnych
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Czujnik temperatury wody |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 910E 915E 922E 925E 930E 936E 945E |
30B0496 Przełącznik temperatury oleju hydraulicznego 910E 936E 945E Części zamienne do koparek
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | czujnik temperatury oleju hydraulicznego |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 910E 915E 922E 925E 930E 936E 945E |
936LC 936E 945E Części zamienne do koparek 30B0232 Czujnik prędkości transmisji
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Czujnik prędkości |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 933D 935C 936LC 936D 939DH 915E 922E 925E 930E 936E 945E |
37B1581 Sterownik koparki 927D Liugong Części zamienne
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | kontroler |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 927D |
Koparka 30B0488 Przełącznik czujnika ciśnienia oleju
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Czujnik ciśnienia oleju |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 927D 933D 916D |
927D 915C 939DH Części zamienne do koparek 37B1403 Sterownik siłownika liniowego
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Sterownik siłownika |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 927D 915C 915D 916D 935C 936LC 936D 939DH |
26B0025 LiuGong Części zamienne łożyska piłkowe poduszki
| Nazwa: | 26B0025 łożysk kulkowy poduszkowy |
|---|---|
| Model: | CLG856/CLG835/CLG922/CLG855/CLG925/CLG933/CLG418/CLG612 |
| Gwarancja: | 3 miesiące |
915D Części zamienne do koparek 08C5747 Wiązka przewodów mikroprzełącznika
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Wiązka przewodów |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 915C 915D 916D |


