Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ liugong sensor spare part ] mecz 126 produkty.
35B0148 Monitor koparki 935C Części zamienne do ciężkiego sprzętu
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Monitor przyrządów |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 915C 915D 935C 936LC 936D 939DH |
933D 935C 936LC 936D 939DH Części zamienne do koparek Sterownik 37B1085
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | kontroler |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 933D 935C 936LC 936D 939DH |
920C 920D 922LC Części zamienne do koparek 37B1210 Sterownik koparki
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | kontroler |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 920C 920D 922LC 922D 923C 923D 925LC 925D |
935C 936LC 939DH Części zamienne do koparek Sterowanie siłownikiem 37B1580
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Uruchamiacz |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 935C 936LC 936D 939DH |
906CII 906D Części zamienne do koparek Sterownik silnika wycieraczek 37B1004
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Kontroler wycieraczek |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 906CII 906D 9065D |
34B1072 908D Czujnik ciśnienia oleju w silniku koparki
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Czujnik ciśnienia oleju |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 922E 908D 908C |
30B0556 908DN Czujnik poziomu oleju w zbiorniku Części zamienne do ciężkiego sprzętu
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | czujnik paliwa |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 908DN 908DS 909D |
30B0260 Czujnik temperatury wody 908C 908D Części zamienne do ciężkiego sprzętu
| Waga netto: | 0,1 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Czujnik temperatury wody |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 907 908C 908D 200-3 220 230 |
41C0177 LiuGong Części zamienne
| Nazwa: | 41C0177-Przewodowy wał napędowy przedni i zespół podtrzymujący |
|---|---|
| Model: | CLG856/CLG835/CLG922/CLG855/CLG925/CLG933/CLG418/CLG612 |
| Gwarancja: | 3 miesiące |
915C 915D Liugong Części do koparek 37B0780 Siłownik serwomotoru
| Waga netto: | 0,5 kg |
|---|---|
| Grupa dystrybucyjna: | Sterownik siłownika |
| Aplikacja: | Koparka Liugong 915C 915D 205 225 |


